Lajme

Globe Shops
09/10/2022
3
Apple mbajti ngjarjen e saj vjetore duke debutuar iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro dhe iPhone 14 Pro Max. Apple prezantoi gjithashtu modelet e reja të Apple Watch Series 8, një version...
Globe Shops
05/31/2022
0
Përbërësit për 4-6 racione: Një dorë dege majdanozi, plus ¼ kupë gjethe majdanozi, të prera 700gr fileto peshku të bardhë, si salmon, merluc, shojzë etj. Kripë e piper...
Globe Shops
12/13/2021
Pjesë të ndryshme të trupit kanë lloje të ndryshme të lëkurës dhe qimeve: shumica e metodave të depilimit nuk e trajtojnë këtë. Seria Philips Lumea IPL 9000 me teknologjinë SenseIQ është...
Globe Shops
11/08/2021
0
Keni nevojë për ujë të ngrohtë si në kuzhinë ashtu edhe në banjë, për të bërë dush, për të larë duart dhe për të larë enët? Këta ngrohës uji të menjëhershëm furnizojnë me ujë të ngrohtë deri në 60...
Globe Shops
09/15/2021
0
Apple mbajti evenimetin e shumëpritur të prezantimit të produkteve të reja të saj, ku me shumë endje pritej iPhone 13! Ndryshimet më të mëdha do të jenë tek kamera dhe lentet e smartfonit të...
Globe Shops
07/28/2021
0
✅ Përdorimi i kondicionerit tek fëmija i porsalindur nuk është i dëmshëm. Përkundrazi, ai mund të jetë një zgjidhje shumë e mirë për të përballuar të nxehtin e ditëve të Verës, duke i dhënë...
Globe Shops
06/11/2021
0
Seria inverter me efiçensë të lartë U-Match është një lloj sistemi split ku njësia e jashtme mund të lidhet lirisht me tipe të ndyshme njësish të brendshme në përputhje me kërkesat e dekorit të...
Globe Shops
06/09/2021
0
Marka e njohur e aspiratorëve Faber është vlerësuar me çmimin RED DOT në kategorinë Produkt Dizajn 2021, një nga çmimet më të rëndësishme në botë përsa i përket dizajnit, e cila çdo vit i jepet...
Globe Shops
06/08/2021
1
Kur bëhet fjalë për të udhëtuar, të gjithë dëshirojmë të marrim sa më pak gjëra me vete. Teknologjia luan një rol thelbësor në krijimin e lehtësirave përgjatë udhëtimit. Thënë kjo, ne po ju...
Globe Shops
05/26/2021
1
Krijoni ushqime tepër të shijshme me pianurën AEG. Me një kontroll superior të temperaturës, ju do ta çoni gatimin në një nivel tjetër me induksionin elektrik të pianurës. E lehtë për tu përdorur...
1 2 3