Televizor QLED Samsung 43" 4K QE43Q60TAUXXH

99.900 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Televizor QLED Samsung 43" 4K QE43Q60TAUXXH
Ask a question
B2TVQ43SA4KQE43Q60TAUXXH
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
QE43Q60TAUXXH
Madhesia Ekranit:
43"
Tipi i Panelit:
QLED
Frekuenca:
3100 PQI
Rezolucioni:
Ultra HD 4K (3840x2160)
Formati:
16:9
Kontrasti:
Supreme UHD Dimming, Quantium HDR, HDR 10+
TV Turner:
DVB: T2/C/S2
Sistem Audio:
20 W
Smart TV:
PO
Android TV:
JO
Sistem Operativ:
Tizen
Wireless:
PO
Bluetooth TV:
PO
USB 2.0:
2
Ethernet:
PO
HDMI:
3
Component&Composite:
PO
Garancia:
24 Muaj

Televizor Samsung 43" 4K QE43Q60TAUXXH
  • Color Volume 100% me Quantum Dot - Teknologjia Quantum Dot ofron figurën më të pastër që kemi pasur ndonjëherë. Me Color Volume 100%, Quantum Dot merr dritën dhe e kthen në ngjyra mahnitëse që qëndrojnë reale në çdo nivel ndriçimi.
  • Dual LED -  Teknologjia Dual LED e sfondit përshtat tonin e ngjyrave për t'iu përshtatur gjendjes emocionale të përmbajtjes suaj, në mënyrë që ta shikoni ashtu siç është bërë për t'u parë.
  • Quantum HDR nxjerr detajet dhe kontrastin, që ju të mund të përjetoni fuqinë e plotë të çdo imazhi. Duke shkuar përtej standardeve më të mira, Dynamic Tone Mapping i HDR10+ krijon të zezë më të thellë, imazhe më të gjalla dhe detaje që gjithmonë ndriçojnë përmes.
  • Quantum Processor Lite - Cilësi figure që ju lëviz, e mundësuar nga çipi i vetëm që orkestron ngjyrën, optimizon raportin e lartë të kontrastit, dhe përdor HDR.
  • Multi View e ndan në dysh ekranin e televizorit tuaj, duke vënë në njërën anë përmbajtjen që po shikoni dhe duke pasqyruar në anën tjetër ekranin e celularit tuaj. Kjo do të thotë se nuk është më nevoja të hiqni shikimin nga ekrani i televizorit për të parë telefonin.
  • Madhësiae setit me mbajtësen (GJxLxTh) 963.9 x 627.8 x 192.5 mm 
  • Madhësia e setit pa mbajtësen (GJxLxTh) 963.9 x 558.9 x 59.6 mm

Produkte të Ngjashme