Televizor Neo QLED Samsung 85" 8K QE85QN900BTXXH

1.199.900 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Televizor Neo QLED Samsung 85" 8K QE85QN900BTXXH
Ask a question
B2TVNQ85SA8KQE85QN900BTXXH
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
QE85QN900BTXXH
Procesor:
Neural Quantum Processor8K
Madhesia Ekranit:
85"
Tipi i Panelit:
Neo QLED
Frekuenca:
5000 PQI
Rezolucioni:
ULTRA HD 8K (7680x4320)
Kontrasti:
HDR10+ Adaptive dhe HDR10+ GAMING,Quantum HDR 4000  Ultimate 8K Dimming Pro
TV Turner:
DVB-T2CS2 x 2
Sistem Audio:
90 W
Smart TV:
PO
Sistem Operativ:
Tizen™
Wireless:
PO
Bluetooth TV:
PO
USB:
3
Ethernet:
PO
HDMI:
4
Component&Composite:
JO
Garancia:
24 Muaj
Televizor Neo QLED Samsung 85" 8K QE85QN900BTXXH

Produkte të Ngjashme