-38%

Watch Samsung Galaxy Active 3 41 mm SM-R850NZSAEUF Silver SO

32.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 52.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Watch Samsung Galaxy Active 3 41 mm SM-R850NZSAEUF Silver SO
Ask a question
B6WSGA3SMR850NZSAEUFSSO
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
Active 3
Network:
Wi-Fi Only
Teknologji Ekrani:
Super AMOLED
Madhesi Ekrani:
1.2"
Sistemi Operativ:
Tizen
Memorje:
8 GB
RAM:
1 GB
Sensor:
Matës shpejtesie, Barometër, Sensori Gyro, Sensori i Dritës, Sensori optik i rrahjeve të zemrës
Bateri:
Non Removable Li-Ion 247 mAh
Ngjyra:
Silver
Garancia:
24 Muaj

  • Ora që kujdeset për ju. Galaxy Watch3 kombinon produktivitetin e nivelit të smartfonit dhe teknologjinë lider në shëndetësi në një pajisje të vetme premium dhe klasike. Ora më e përparuar Galaxy, Galaxy Watch3 ju ndihmon të menaxhoni pa u lodhur jetën dhe shëndetin tuaj, duke e vendosur mirëqenien në duart tuaja.
  • Theksuar në një kornizë rrotulluese delikate, është më e lehtë që të shikoni dhe të fokusoheni në atë që ka rëndësi me një ekran edhe më të madh. Galaxy Watch3 është më e hollë dhe më e vogël, por rreth 15% më e lehtë me një look të sofistikuar që është ideal për kyçin e dorës me kornizën e vet të hollë.
  • Plotësoni karakteristikën e Galaxy Watch3 me numrin më të madh të fushave të orëve nga të cilat mund të zgjidhni, të cilat përshtaten të gjitha me trupin e hollë. Krijoni kombinimin tuaj me mbi 40 kompilime, dhe shikoni informacionin e dobishëm që ju nevojitet me një shikim ndërsa aksesoni me lehtësi aplikacionet e preferuara.
  • Galaxy Watch3 përdor dritë të kuqe LED dhe rrezet infra të kuqe për të përcaktuar nivelet tuaja të SpO2, ose sasinë e oksigjenit në gjak. Duke qenë se kjo sasi e oksigjenit është e lidhur direkt me performancën tuaj fizike, ju mund ta përdorni Galaxy Watch3 për ta çuar rutinën tuaj në nivelin tjetër.
  • Galaxy Watch3 regjistron ciklet tuaja të fazës REM, gjumin e thellë dhe kohën totale të fjetjes sipas pikëve dhe ndihmon në përmirësimin e cilësisë suaj të gjumit. Samsung ka krijuar partneritet me National Sleep Foundation për të përfshirë përmbajtje edukuese dhe këshilla për gjumin direkt në pajisjen tuaj, për t’ju ndihmuar të kuptoni dhe përmirësoni gjumin.
  • E pajisur me mbi 100 programe stërvitjeje për shtëpi nga të cilat mund të zgjidhni, Galaxy Watch3 ju ndihmon ta mbani trupin në lëvizje gjatë gjithë kohës. Zgjidhni nga telefoni dhe transmetoni në televizor, ndërsa bëni stërvitje, do të shfaqen rrahjet e zemrës në kohë reale. Përdorni Ridge Sport Band për statistika edhe më të sakta

Promo 5

Produkte të Ngjashme