Monitor Samsung 27 QLED Curved Gaming LC27G75TQSUXEN

Marka:
Samsung
Madhesi Ekrani:
27“ Curved
Teknologji Ekrani:
QLED
Rezolucion Ekrani:
Full HD 1920 x 1080
Kontrasti Dinamik:
Mega ∞ DCR
Kohe Reagimi:
1 ms
Frekuenca:
240 Hz
Garancia:
24 muaj
 • Merrni situatën nën kontroll. Vonesa e pabesueshme e hyrjes prej 1 ms sjell saktësi reagimi siç nuk është përjetuar asnjëherë më parë për të kapur armiqtë e shpejtë. Është aq e shpejtë sa veprimi fillon në çast kur ndizni ekranin, me praktikisht asnjë vonesë mes pajisjeve periferike dhe lojës.
 • 1000R, kulmi i ri i teknologjisë së ekraneve me kurbaturë, që u përshtatet kontureve të syrit njerëzor për realizëm të paimagjinueshëm.
 • Skenat e gjalla mbështillen edhe më fort rrotull jush. Përjetoni nivelin e radhës të lojës emocionuese që është më superiore se çdo gjë që keni parë më parë. Ekrani 1000R e mbush vizionin tuaj periferik dhe ju tërheq brenda rolit të personazhit.
 • Ngjyra në çdo detaj. QLED sjell një gamë të plotë të nuancave të gjalla të ekranit tuaj. Shikoni skenat e lojës direkt nga imagjinata juaj teksa vijnë në jetë.
 • Zbuloni pamjen e plotë. HDR600 ofron më shumë kontrast, me ngjyra të zeza më të thella dhe të bardha më të ndritshme. Edhe në skena të errëta, çdo detaj ndriçon me qartësi.
 • Bota juaj e lojës, më e gjallë se asnjëherë më parë. Brenda 1,7 fishit të dendësisë së pikselëve të Full HD, rezolucioni i WQHD krenohet me imazhe jashtëzakonisht të detajuara dhe me qartësi të kristaltë. Përjetoni një pamje më të plotë me më shumë hapësirë për të paraqitur të gjithë aksionin
 • Zgjidhni ngjyrën që dëshironi. Shtojini stil pjesës së pasme të monitorit me 5 regjime të dallueshme ngjyrash. Përzgjedhja e ngjyrës së parazgjedhur akull blu ose çdo ngjyre tjetër i sjell një pamje të personalizuar monitorit tuaj dhe ambientit rrotull
 • Mposhtni çdo armik, edhe me shpejtësi skëterrë. Ekrani 240 hz RapidCurve eliminon vonesën për një lojë të gjallëruar me aksion super të shpejtë. Hidhuni mbi armiqtë direkt kur t'i shikoni me shpejtësi reagimi 1 ms, lëvizje precize të mausit dhe kuadro pa turbullirë dhe pa efekt "ghosting".
B9MOSA27QCUGALC27G75TQSUXEN
94.990 Lekë
Ne Stok
+
Pyet shërbimin e klientit!
Transporti
Menyrat e pagesës
Our advantages
 • — 12 months warranty
 • — SMS notification
 • — Return and exchange
 • — Different payment methods
 • — Best price
 • Transporti
 • Pagesa
 • Kthime
Ju mund të jeni të interesuar:
 • Më të Shiturat
 • Më të Vlerësuarat