-13%

Kamera Acme VR302 4K

19.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 22.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Kamera Acme VR302 4K
B6KAACVR3024KS
Ne Stok
+
Marka:
acme
 • Mbani gjallë kujtimet dhe aventurat tuaja me aparatin sportiv dhe veprues ACME VR302 4K! Hedhje nga shkëmbi? Kamera ACME ka një kase të papërshkueshme nga uji për t'ju bashkuar juve ne cdo aventure. Fluturimi me një paraglider? Kamera ACME ka të gjitha aksesorët për ta montuar në mënyrë të sigurt dhe për të shijuar fluturimin. Pamjet që ju bëni do të jenë në cilësi të lartë, të mprehta dhe të qarta falë chipset Ambarella A12S dhe sensorit Sony IMX. Pa shqetësime në lidhje me videot e lëkundshme - kamera ACME përmban një stabilizim të integruar elektronik të imazhit për kujtimin e qetë të aventurave tuaja. Përveç kësaj, kamera ka ekran me prekje LCD, kështu që është e lehtë dhe e përshtatshme për të ndryshuar cilësimet, si dhe është e lehtë për të kontrolluar kamerën, veçanërisht për shkak të telekomandës të përfshirë në paketë. Për më tepër, ka shumë mënyra të ndryshme për të regjistruar video, kështu që ju mund të zgjidhni atë që është më i përshtatshmi për situatën, p.sh. nëse po planifikoni të bëni video me lëvizje të ngadalta, regjistrimi në 1080p - 100 fps ose 720p - 200 fps është një zgjedhje e shkëlqyeshme. Më në fund, së bashku me kamerën do të merrni shumë pajisje të tjera, si kasetë i papërshkueshëm nga uji dhe trekëmbëshi, kështu që nuk keni nevojë të blini asgjë shtesë!
 • Lidhje Wi-Fi: Po
 • Ekrani: 2" LCD
 • Rezulucioni: 12 MP
 • Video Rezulucion: UHD 4K 30 fps
 • Stabilizim Elektronik Imazhi
 • Lidhjet : Micro HDMI. Micro USB
 • Kendi I Gjere: 170*
 • Suporton MicroSD: Deri Ne 64 GB
 • Bateria: Li-Ion 1050 mAh


  Produkte të Ngjashme

  Klientët gjithashtu blenë