-25%

Shtrydhese frutash Braun J700

14.240 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 18.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Shtrydhese frutash Braun J700
WSSHFBRAJ700
Ne Stok
+
Marka:
Braun
Modeli:
J700
Funksioni:
Shtrydhje
Fuqia:
1000 W
Kapaciteti:
1.25 L
Garancia:
24 Muaj
  • Me centrifuge
  • Materiali Inox
  • Shtrydhje me performance te larte ( 1 gote per 15 sec )
  • Shtrydhje e nje fruti te plote
  • 2 Nivele shpejtesie
  • Sistem kunder pikimit dhe sperkatjes
  • Furce pastrimi

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit