Shtrydhese agrumesh Philips HR2744/40

4.290 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Shtrydhese agrumesh Philips HR2744/40
WSSHAPHIHR274440
Ne Stok
+
Marka:
Philips
Modeli:
HR2744/40
Funksioni:
Shtrydhje
Fuqia:
25 W
Kapaciteti:
0.6 L
Garancia:
24 Muaj
  • Koke universale per agrume te medha dhe te vogla
  • Nivle te ndryshimit te trashesise se lengut
  • Ndezje automatike
  • Lehtesisht e lashme

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit