Shtrydhese agrumesh Braun MPZ9

Marka:
Braun
Modeli:
MPZ9
Funksioni:
Shtrydhje
Fuqia:
20 W
Kapaciteti:
1 L
Garancia:
24 Muaj
 • Koke universale per fruta agrume te medha dhe te vogla
 • Nivle te ndryshimit te trashesise se lengut
 • Ndezje automatike
 • Lehtesisht e lashme

WSSHABRAMPZ9
3.590 Lekë
Ne Stok
+
Pyet shërbimin e klientit!
Transporti
Menyrat e pagesës
Our advantages
 • — 12 months warranty
 • — SMS notification
 • — Return and exchange
 • — Different payment methods
 • — Best price
 • Transporti
 • Pagesa
 • Kthime
Ju mund të jeni të interesuar:
 • Më të Shiturat
 • Më të Vlerësuarat