-20%

Shtrydhese agrumesh Braun CJ3050

3.590 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 4.490 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Shtrydhese agrumesh Braun CJ3050
WSSHABRACJ3050
Ne Stok
+
Marka:
Braun
Modeli:
CJ3050
Funksioni:
Shtrydhje
Fuqia:
60 W
Garancia:
24 Muaj
  • Kokë universale për fruta,agrume të mëdha dhe të vogla
  • Ndezje automatike
  • Lehtësisht e lashme

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit