-38%

Fshese Rowenta RO2933EA

9.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 15.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Fshese Rowenta RO2933EA
Ask a question
WSFSHROWRO2933EA
Ne Stok
+
Marka:
Rowenta
Modeli:
RO2933EA
Kategoria:
Fshesë me korent
Performanca:
2200 W
Fuqia motorrike :
750 W
Depozita e pluhurit:
Kosh plastik
Filter:
Hepa i lashëm
Aksesor pastrimi:
Koke 2 ne 1 (Dysheme/tapet), Aksesor per qoshe & divane
Gjatesia e Kabllit:
5 Metra
Garancia:
24 Muaj
  • Teknologji multiciklonike
  • Kapaciteti: 1.5 L
  • Sistem filtrimi i dyfishte
  • Aksesore: Koke 2 ne 1 (Dysheme/ Tapet/Parket)
  • Koke per qoshe dhe divane
  • Aksesor per qoshe & divane
  • Tub teleskopik metalik
  • Gjatesia e kabllit: 5 Metra
  • Niveli i zhurmes: 77 dB

Produkte të Ngjashme