-30%

Tharese flokesh Rowenta CV5830F0

3.490 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 4.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Tharese flokesh Rowenta CV5830F0
WSTHFROWCV5830F0
Ne Stok
+
Marka:
Rowenta
Modeli:
CV5830F0
FUNKSIONI:
Tharje, Stilim
FUQIA:
2100 W
Garancia:
24 Muaj

  • 3 nivele temperature
  • 2 nivele shpejtesie
  • Ajër i ngrohtë dhe i ftohtë
  • Funksion Jonizues
  • Shume e fuqishme dhe kompakt
  • Koke krehje/difuzor
  • Gjatësia e kabllit : 1.8 m

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit