Makine shkurtimi Philips 11 ne 1 MG5730/15

5.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 7.590 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Makine shkurtimi Philips 11 ne 1 MG5730/15
Ne Stok
+
Marka:
Philips
Modeli:
MG5730/15
FUNKSIONI:
Shkurtim, Prerje, Rroje
FUQIA:
0.5 W
Perdorimi:
Ne te laget dhe te thate
Garancia:
24 Muaj
  • Per Fytyren/ Floket/ Trupin
  • Tehe te dyfishte inoksi
  • 11 funksione ne 1
  • Me bateri
  • Koha e punes 80 min
  • Cante mbajtese

Klientët gjithashtu blenë

Produktet e Fundit