-24%

Thika set WMF Classic 7 cope 1874706030

21.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 28.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Thika set WMF Classic 7 cope 1874706030
Ask a question
WSSTHWMF1874706030
Ne Stok
+
Marka:
WMF
Modeli:
1874706030
Kategoria:
Aksesor
Funksioni:
Prerje
Garancia:
24 Muaj

Celik Cromargan® Material i perpunuar i cilesise se larte
Rezistent ndaj gervishtjeve
Rezistent ndaj ndryshkut dhe te lashme ne lavastovilje
Seti permban:

Mbajtese druri
Thike buke 21 cm
Thike  byfteku 11cm
Thike perimesh 14cm
Thike mishi 20cm
Thike frutash 8 cm
Mprehese Thikash 29cm

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë