-33%

Pjanure HK 654070 XB

Elektrike
39.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 59.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Pjanure HK 654070 XB
WIPAHK654070XB
Ne Stok
+
Marka:
AEG
Modeli:
HK 654070 XB
Lloji i Suprines:
Elektrike
Kontrolli:
Elektronik me prekje
Materiali:
Xham/Qeramik
Nr I zonave:
4 zona(zone e trefishte+ovale)
Zone e palimituar:
JO
Kohemates:
PO
Bllokim per femijet:
PO
Valvul sigurie per gazin:
JO
Fikje automatike:
PO
Stop & Go:
PO
Tregues i nxehtesise se mbetur:
PO
Ngarkesa totale elektrike:
7.1 kw
Permasat:
60 cm
Garancia:
60 muaj
  • Pjanurë elektrike e pavarur 60 cm
  • Xham qeramike/konture inoxi
  • Kontroll elektronik me prekje
  • Funksioni Stop & Go
  • 4 zona gatimi /zonë e trefishtë dhe ovale

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit