Pllake kripe gatimi Electrolux E2SLT

19.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Pllake kripe gatimi Electrolux E2SLT
WIAKSELEE2SLT
Ne Stok
+
Marka:
Electrolux

  • Pllake kripe HImalaje, perfekte per gatime si ato ne furren apo pjanuren tuaj!
  • E pershtatshme per pjanura Induksion,Elektrike!
  • E pasur ne minerale.
  • Ruan vlerat ushqyese te ushqimeve. 
  • Mban konstante temperaturen e ushqimit per nje kohe te gjate.
  • Rezistente ndaj temperaturave te ngrohta dhe te ftohta.

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit