-20%

Lavatrice Samsung WW90T854DBT/S7

110.390 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 137.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Lavatrice Samsung WW90T854DBT/S7
Ask a question
WFLASWW90T854DBTS7
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
WW90T854DBT/S7
Kapaciteti i larjes:
9 kg
Shpejtesia max. e centrifuges:
1400 rpm
Klasa Energjise:
A+++
Klasa e performances se larjes:
A
Teknologjia e Motorrit:
Inverter
Menyra e kontrollit:
Kursor+ Prekje
Instalimi:
Me qendrim te lire
Display:
Po
Paralarje:
Po
Nisje e vonuar:
Po
Bllokim Paneli:
Po
Programim i kohes:
Po
Hapja e deres:
Normale
Numri i programeve:
14 programe
Program me Avull:
Po
Programe Speciale:
AI control larje inteligjente
Material i kazanit:
Swirl+
Niveli Zhurmës:
71 dB
Permasat:
89 x 66.6 x 69.7cm
Garancia:
24 Muaj

Add Wash:- akses per vendosjen e rrobave apo zbutesit edhe pasi ka filluar procesi i larjes QuickDrive™- redukton kohën e larjes me 50% dhe përdorimin e energjisë me 20%

Drum Clean+:Heq papastërtitë dhe 99.9% të baktereve që shkaktojnë erëra te pakendshme ne kazan.

EcoBubble: Detergjenti kthehet në flluska, prandaj depërton me shpejtësi në pëlhurë dhe heq me lehtësi papastërtitë, ndërsa kursen energji dhe mbron ngjyrat dhe teksturën.

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë