Lavatrice Samsung WW80T4020EE1LE

49.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Lavatrice Samsung WW80T4020EE1LE
WFLASWW80T4020EE1LE
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
WW80T4020EE1LE
Kapaciteti i larjes:
8 kg
Shpejtesia max. e centrifuges:
1200 rpm
Klasa Energjise:
A+++
Klasa e performances se larjes:
A
Teknologjia e Motorrit:
Digital Inverter
Menyra e kontrollit:
Elektro-Mekanike
Instalimi:
Me qendrim te lire
Display:
Po
Sensor Peshe:
Jo
Paralarje:
Po
Nisje e vonuar:
Po
Hapja e deres:
Normale
Numri i programeve:
12 programe
Material i kazanit:
Diamant
Niveli Zhurmës:
53 dB
Permasat:
85x60x55 cm
Garancia:
24 Muaj

  • Hygiene Steam -Cikli Hygiene Steam përmirëson cilësinë e pastrimit të rrobave tuaja pa trajtim paraprak. Ai çliron avull nga fundi i kazanit, në mënyrë që çdo artikull të jetë plotësisht i përfshirë nga avulli. 
  • Teknologjia Digital Inverter përdor magnete të fuqishme për një performancë më të fuqishme, por është më e qetë dhe konsumon më pak energji se një motor universal. Duke eliminuar përdorimin e karbonçinave, ofron rezistencë të jashtëzakonshme.
  • Drum Clean - Mbajeni pjesën e brendshme të lavatriçes të pastër dhe higjienike. Drum Clean + heq 99,9% të baktereve që shkaktojnë aroma të këqija nga kazani. Nuk ju nevojiten detergjentë të ashpër ose të kushtueshëm, sepse ajo përdor një kombinim të njomjes, pulsimit dhe rrotullimit me shpejtësi të lartë. Dhe ju njofton automatikisht kur ka nevojë për pastrim.

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit