-33%

Lavatrice L6 FEG 49 S

59.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 89.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Lavatrice L6 FEG 49 S
WFLAAL6FEG49S
Ne Stok
+
Marka:
AEG
Modeli:
L 6FEG49S
Kapaciteti i larjes:
9 kg
Shpejtesia max. e centrifuges:
1400 rpm
Klasa Energjise:
A+++
Klasa e performances se larjes:
A
Teknologjia e Motorrit:
Inverter
Menyra e kontrollit:
Elektro-Mekanike
Instalimi:
Me qendrim te lire
Display:
Po
Sensor Peshe:
Po
Paralarje:
Po
Nisje e vonuar:
Po
Bllokim Paneli:
Po
Programim i kohes:
Po
Hapja e deres:
Normale
Numri i programeve:
14 programe
Program me Avull:
Jo
Programe Speciale:
Delikate,Outdoor,Te leshtat etj
Material i kazanit:
Carboran
Niveli Zhurmës:
51 dB
Permasat:
85x60x63 ( max. 66 cm )
Garancia:
60 Muaj
  • Pro Sense technology: Rregullim automatik I kohes, konsumit te ujit dhe energjise ne varesi te ngarkeses
  • Soft Plus: Rregullim automatik i shperndarjes se aromatizuesit, ruan fibrat dhe i ben rrobat me te buta


Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit