-25%

Frigorifer Whirlpool W7 821O K

67.490 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 89.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Frigorifer Whirlpool W7 821O K
Ask a question
WFFWW7821OK
Ne Stok
+
Marka:
Whirlpool
Modeli:
W7 821O K
Instalimi:
Qendrim I Lire
Klasa e energjisë:
A++
Kapaciteti total (neto):
338 L
Kapaciteti i ftohesit:
234 L
Kapaciteti i ngriresit:
104 L
Sistemi i Ftohjes:
No Frost
Sistemi i Ngrirjes:
No Frost
Kontrolli:
Elektronik me prekje
Nr. i kompresorëve:
1
Përmasat:
189 x 60 x 67 (cm)
Kapaciteti i raftit te trete:
Nuk ka
Aksesorë:
Po
Dispenser uji:
Jo
Dispenser akulli:
Jo
Rafte xhami:
Po
Zone e fresket:
Po
Zone 0 grade:
Po
Alarm:
Po
Kompresor inverter:
Jo
Niveli i zhurmës:
40 dB
Garancia:
60 Muaj
  • 6TH SENSE: Teknologjia 6th sense monitoron temperaturën brenda frigoriferit dhe e rregullon automatikisht.
  • FreshBox : - sirtar me temperaturë të ulët për ruajtjen e ushqimit

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë