Frigorifer Samsung RB38A7B63S9/EF

138.900 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Frigorifer Samsung RB38A7B63S9/EF
Ask a question
WFFSRB38A7B63S9EF
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
RB38A7B63S9/EF
Klasa e energjisë:
C(A+++)
Kapaciteti total (neto):
387 l
Kapaciteti i ftohesit:
273 L
Kapaciteti i ngriresit:
114 l
Kontrolli:
Elektronik(Ekran LED)
Rafte xhami:
Po
Kompresor inverter:
Po
Niveli i zhurmës:
35 dB
Garancia:
24 Muaj

Sistem I ftohjes : No Frost (me ajer)

Twin Cooling Plus™: 

Sistem i pavarur i dy kompartimenteve siguron lageshtire maksimale brenda frigoriferit, duke i mbajtur ushqimet e fresketa  

Twin&Metal Cooling : Sistem ftohje I cili kontrollon dhe optimizon temperaturen ,maksimizon lageshtine dhe parandalon perzierjen e aromave.

Humidity Fresh:  Krijon nje mjedis ideal per  ruajtjen e frutave dhe zarzavateve,ne menyre qe te qendrojne sa me te fresketa

Optimal Fresh: Zone me temperatura të ndryshme. Ana e majtë është më e ftohtë, prandaj mishi dhe peshku qëndrojnë dy herë më gjatë të freskët*. Ana e djathtë është e shkëlqyer për të mbrojtur freskinë e frutave 

Produkte të Ngjashme