Frigorifer Hitachi R-M700VAGRU9X(MIR)

659.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Frigorifer Hitachi R-M700VAGRU9X(MIR)
WFFHRM700VAGRU9XMIR
Ne Stok
+
Marka:
Hitachi
Modeli:
M700VAGRU9X(MIR)
Instalimi:
Qendrim I Lire
Klasa e energjisë:
A++
Kapaciteti total (neto):
569 l
Kapaciteti i ftohesit:
362 L
Kapaciteti i ngriresit:
207 L
Sistemi i Ftohjes:
No Frost
Sistemi i Ngrirjes:
No Frost
Kontrolli:
Elektronik
Nr. i kompresorëve:
1
Përmasat:
178 x 91 x 69 cm
Dispenser uji:
Po
Dispenser akulli:
Po
Rafte xhami:
Po
Zone e fresket:
Po
Alarm:
Po
Kompresor inverter:
Po
Niveli i zhurmës:
44 dB
Garancia:
24 Muaj

  • Model frigoriferi Side by Side me sistem të ftohjes Dual Fan mundson ftohjen e pavarur të dy kompartimenteve. Kjo ju garanton që ushqimi juaj të ruajë freskinë dhe vlerat ushqyese për një kohë më të gjatë në cdo pozicion të hapesirës së brendshme.
  • Prezenca e grimcave Nano Titanium në veshjen e brendshme të frigoriferit mundsojnë eliminimin e aromave të keqija dhe bakteriet.
  • Teknologjia Eco Thermo Sensor ju siguron ftohje optimale dhe kursim më të lartë të energjisë.
  • Frigorifer me sensor prekje për hapjen e dyerve.

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë