Frigorifer Hitachi R-B411PRU0 (BBK)

119.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Frigorifer Hitachi R-B411PRU0 (BBK)
Ask a question
WFFHRB411PRU0BBK
Ne Stok
+
Marka:
Hitachi
Modeli:
R-B411PRU0 (BBK)
Klasa e energjisë:
A++
Kapaciteti total (neto):
330 L
Kapaciteti i ftohesit:
215 L
Kapaciteti i ngriresit:
115 l
Kontrolli:
Elektronik me prekje
Përmasat:
190 x 60 x 65
Rafte xhami:
Po
Niveli i zhurmës:
43 dB
Garancia:
24 Muaj

Sisitemi  i ftohjes: No Frost (me ajer)        Sistemi i ngrirjes: No Frost (me ajer)                                 
-Teknologjia e Motorrit Inverter ju siguron ftohje optimale nëpërmjet qarkullimit të ajrit si dhe ruan efikasitetin dhe intesitetin e saj nëpërmjet sensorit Eco Thermo.
-Sistem i Ftohjes Dual Fan ju siguron ftohje të pavarur në të dy kompartimentet dhe lejon ftohje optimale.
-Grimcat Nano Titanium në veshjen e brendshme të kompartimentit të ftohësit mundëson heqjen e bakterieve dhe eliminon aromat.   

Produkte të Ngjashme