-25%

Frigorifer Banak Whirlpool WHE 3133.1

37.490 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 49.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Frigorifer Banak Whirlpool WHE 3133.1
WFFRWWHE31331
Ne Stok
+
Marka:
Whirlpool
Modeli:
WHE 3133.1
Instalimi:
Qendrim I Lire
Klasa e energjisë:
A+
Kapaciteti total (neto):
312 L
Kontrolli:
Elektronik
Përmasat:
92 x 118 x 74 cm
Niveli i zhurmës:
42 dB
Garancia:
60 Muaj

  • Kontroll elektronik
  • Kapak që hapet lehtësisht nga siper
  • 6TH SENSE: Teknologjia 6th sense monitoron temperaturën brenda frigoriferit dhe e rregullon automatikisht
  • Numri i shportave 3
  • Niveli i zhurmës:42 dB
  • Kapaciteti total : 312  l
  • Konsumi i energjisë : 279 kwh/vit
  • Dimensionet l x gj x th (cm): 92 x 118 x 74 cm

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit