Televizor QLED Samsung 82" 8K QE82Q800TATXXH

Marka:
Samsung
Modeli:
QE82Q800TATXXH
Madhesia Ekranit:
82"
Tipi i Panelit:
LED
Ekrani:
I Sheshte
Rezolucioni:
8K (7680 x 4320)
Formati:
16:9
Kontrasti:
Ultimate 8K UHD Dimming Pro, Quantium HDR, HDR 2000
TV Turner:
DVB: T2/C/S2 x2
Sistem Audio:
70 W
Smart TV:
PO
Android TV:
JO
Sistem Operativ:
Tizen
Wireless:
PO
Bluetooth TV:
PO
USB 2.0:
3
Ethernet:
PO
HDMI:
4
Component&Composite:
JO
Garancia:
24 Muaj
Televizor Samsung 82" 8K QE82Q800TATXXH


 • Rezolucion real 8K - Hyni në një borë të re rezolucioni që sjell një dimension të ri realiteti në dhomën tuaj të ndenjes në ekrane të mëdha. Ndieni fuqinë e çdo kornize me 33 milionë piksel në qartësi optimale me rezolucion katër herë sa rezolucioni i 4K..
 • Quantum Processor 8K - Procesori inteligjent i fuqishëm i Samsung krijon përvojën më të mirë të shikimit me 8K AI upscaling të shkëlqyer dhe Adaptive Picture. Ajo sigurohet gjithmonë që të ndieni fuqinë e plotë të 8K.
 • 8K AI Upscaling - Inteligjenca e fuqishme e Quantum Processor 8K rrit definicionin lloje të ndryshme përmbajtjeje dhe rezolucione në 8K përmes mësimit mekanik. AI Upscaling krijon tekstura të pandërprera, anë realiste, dhe redukton zhurmën piksel për piksel , në mënyrë që gjithçka që të shikoni është realiteti i përkryer.
 • Adaptive Picture - Përshtateni në mënyrë aktive me ambientin e shikimit duke rregulluar automatikisht ndriçimin. Shikoni një figurë të përkryer, pavarësisht orës së ditës apo përmbajtjes që po shikoni.
 • Direct Full Array 24X (82" 32x / 55" 20x) - Zonat e shumta të dritës së përqendruar të sfondit përshtatin të bardhën e pastër dhe të zezën e errët. Përjetoni detajet e ndriçimit me kontrast mbresëlënës
 • Object Tracking Sound+ (OTS+) - Shijoni një përvojë realiste tingulli kinematik që gjurmon lëvizjen në çdo skenë. Altoparlantët e dedikuar up-firing dhe side-firing krijojnë tingull tërheqës që ju vendos në mes të aksionit.
 • Quantum HDR 16X - Çdo nuancë dhe detaj vjen në jetë me ngjyra të pasura, të sakta dhe kontrast të thellë. Përcaktimi i tonit dinamik të HDR10+ i zhvendos ngjyrat dhe kontrastin skenë pas skene, duke të lejuar të vlerësosh edhe detajet më të vogla.
 • Teknologjia Quantum Dot ofron figurën më të pastër që kemi pasur ndonjëherë. Me Color Volume 100%, Quantum Dot merr dritën dhe e kthen në ngjyra mahnitëse që qëndrojnë reale në çdo nivel ndriçimi.
 • Active Voice Amplifier (AVA) - Zhurmat e papritura nga shtëpia juaj mund të shqetësojnë ndërsa shikoni. AVA përforcon zërat në skenë në mënyrë që dialogu të transmetohet qartë. Shikoni televizor pa humbur bisedën.
 • Q-Symphony - Me dy altoparlantët e sipërm të QLED, altoparlantët e përparmë/anësorë dhe up-firing të soundbar-it krijojnë përvojën ideale të tingullit rrethues. Ajo ju mundëson të zhyteni plotësisht në përmbajtje, në një mënyrë që nuk e keni përjetuar asnjëherë më parë.
B2TVQ82SA8KQE82Q800TATXXH
999.900 Lekë
Nuk ka Gjendje
Pyet shërbimin e klientit!
Transporti
Menyrat e pagesës
Our advantages
 • — 12 months warranty
 • — SMS notification
 • — Return and exchange
 • — Different payment methods
 • — Best price
 • Transporti
 • Pagesa
 • Kthime
Ju mund të jeni të interesuar:
 • Më të Shiturat
 • Më të Vlerësuarat