-26%

Televizor QLED Samsung 75" 4K QE75Q6FNATXXH

369.900 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 499.900 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Televizor QLED Samsung 75" 4K QE75Q6FNATXXH
Nuk ka Gjendje
Marka:
Samsung
Modeli:
QE75Q6FNATXXH
Madhesia Ekranit:
75"
Tipi i Panelit:
QLED
Ekrani:
I Sheshte
Frekuenca:
2800 PQI
Rezolucioni:
Ultra HD 4K (3840x2160)
Formati:
16:9
Kontrasti:
Q HDR1500,HDR10+, Q Contrast
TV Turner:
DVB:T/T2/C/S/S2
Sistem Audio:
40 W
Smart TV:
PO
Android TV:
JO
Sistem Operativ:
Tizen
Wireless:
PO
Bluetooth TV:
PO
USB 2.0:
2
USB 3.0:
JO
Ethernet:
PO
HDMI:
4
VGA:
JO
Component&Composite:
PO
Garancia:
24 Muaj
  • Pesë fjalë—më shumë se një miliardë ngjyra. Shikoni programet dhe filmat tuaj të preferuar me ngjyrat tona më reale, të sakta dhe të gjalla. Shikoni të gjitha detajet e qarta të ngjyrave të çdo skene, njësoj si të ishit pjesë reale e saj.
  • Q6F ju jep 100% volum të ngjyrave, që do të thotë se maksimizon gamën e ngjyrave të sakta, të pasura dhe të detajuara që mund të shikoni në TV.
  • Gëzoni argëtimin tuaj të pashqetësuar. Gjej të gjitha hollësitë e ndërlikuara të fshehura në skenat më të errëta. Me Q Contrast, do të shikoni të gjitha detajet e vogla të aspekteve të çdo skene, edhe me të gjithë ndriçimin në dhomë.
  • Gama më e gjerë e ndriçimit dhe kontrastit të Q HDR 1000, fuqizuar nga HDR10+, ju lejon të shikoni përmes syve të regjisorit. Shikoni hollësitë që nuk mund t'i shihnit më parë në skenat më të ndriçuara dhe më të errëta.
  • Të prodhuara për të rezistuar, pikat Quantum të QLED TV janë jo-organike. Kjo do të thotë se ekrani nuk digjet me kalimin e kohës dhe ngjyrat e mahnitshme dhe hollësitë që shihni sot do të qëndrojnë njësoj edhe me kalimin e kohës.
  • Të prodhuara që të zgjasin, pikat kuantike të televizorëve QLED janë inorganike. Kjo do të thotë se ekrani nuk digjet me kalimin e kohës dhe ngjyrat e mahnitshme dhe hollësitë që shihni sot do të qëndrojnë njësoj edhe me kalimin e kohës.

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit