Televizor QLED Samsung 75" 4K QE75Q60RATXXH

Na kontaktoni për cmimin
Përshkrim i shkurtër:
Televizor QLED Samsung 75" 4K QE75Q60RATXXH
Ne Stok
Marka:
Samsung
Modeli:
QE75Q60RATXXH
Madhesia Ekranit:
75"
Tipi i Panelit:
QLED
Ekrani:
I Sheshte
Frekuenca:
3000 PQI
Rezolucioni:
Ultra HD 4K (3840x2160)
Formati:
16:9
Kontrasti:
Mega Contrast, Quantum HDR, HDR10+
TV Turner:
DVB: T2/C/S2
Sistem Audio:
20 W
Smart TV:
PO
Android TV:
JO
Sistem Operativ:
Tizen
Wireless:
PO
Bluetooth TV:
PO
USB 2.0:
2
Ethernet:
PO
HDMI:
4
Component&Composite:
PO
Garancia:
24 Muaj

Me blerjen e modeleve QLED të 2019 ju përfitoni kuponë për 80 litra karburant falas në pikat e Kastratit. Një epokë e re në perfeksionin e figurës fillon me QLED 8K dhe 4K. Shijoni ngjyrat e vërteta të jetës dhe përfitoni dhuratë!

E vlefshme nga 05/06/2019 deri 31/08/2019
 • 100% volum ngjyrash përmes pikave kuantike
  Ngjyrat aq reale sa duhet të jenë. Me teknologjinë unike të pikave kuantike nga Samsung, QLED e ngre volumin e ngjyrave në 100%, duke ju dhënë ngjyra reale në skena të errëta dhe të shndritshme.
 • Quantum HDR 4X
  Shikojini objektet në errësirë dhe dalloni nuancat e ngjyrave deri në detaj. Quantum HDR 4X i analizon skenat kuadër për kuadër dhe e përshtat dritën për të shprehur ndriçimin unik të çdo momenti.
 • Procesori Quantum 4K
  Përjetoni procesorin Quantum 4K të QLED. Ai përdor algoritmin e tij të posatçëm të përmirësimit për të sjellë figurë më pastër ndërsa përshtat ndriçimin e ekranit dhe zërin për të përkuar me ambientin përreth dhe me skenën që shfaqet në ekran. Procesori i fuqishëm i QLED sjell rezolucion të përmirësuar dhe një përdorim fantastik.
 • Lidhje pa probleme
  Tv QLED mund të jetë qendra e një stili jetese të re dhe më të rehatshme të lidhur. Integrohet pa probleme me altoparlantët dhe pajisjet celulare të zgjuara madje edhe të markave të tjera

Klientët gjithashtu blenë

Produktet e Fundit