Televizor QLED Samsung 65" 8K QE65Q950RBTXXH

599.900 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Televizor QLED Samsung 65" 8K QE65Q950RBTXXH
B2TVQ65SA8KQE65Q950RBTXXH
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
QE65Q950RBTXXH
Madhesia Ekranit:
65"
Tipi i Panelit:
QLED
Ekrani:
I Sheshte
Frekuenca:
4300 PQI
Rezolucioni:
8K (7680 x 4320)
Formati:
16:9
Kontrasti:
Q Constrast Elite 8K HDR 4,000,HDR 10+
TV Turner:
DVB:T/T2/C/S/S2
Sistem Audio:
60 W
Smart TV:
PO
Android TV:
JO
Sistem Operativ:
Tizen
Wireless:
PO
Bluetooth TV:
PO
USB 2.0:
3
Ethernet:
PO
HDMI:
4
Component&Composite:
JO
Garancia:
24 Muaj

 • Q HDR 4000 / 3000
  Dritë krejtësisht e re me sferë më të gjerë të ngjyrës së errët dhe të shndritshme. Me rezolucionin 8K, teknologjia HDR bëhet edhe më e mirë. Samsung QLED 8K Q950R ju shfaq hollësitë që nuk mund t’i kishit imagjinuar të fshehura në skenat më të errëta dhe më të shndritshme. Shihni përmbajtjen HDR të përmirësuar në mbi 4,000 nit ashtu siç ishte synuar nga regjizorët. Tani kjo është një përvojë e vërtetë 8K HDR.
 • Tingull i përmirësuar
  Motorri inteligjent pas Samsung QLED 8K Q950R analizon automatikisht çdo skenë, duke ju dhënë tingullin më të mirë për t’iu përshtatur atij. Pavarësisht nëse është një dialog i rëndësishëm në filmin tuaj të preferuar ose loja më e madhe e vitit, do të merrni tingullin më të përmirësuar të mundshëm. Sikur të jeni atje.
 • Teknologjia 8K AI Upscaling
  Shndërroni atë që ju pëlqen në 8K. Më fuqinë e mësimit nga pajisja dhe intelligjenca artificiale, Samsung QLED 8K Q900R mund të rrisë përmbajtjen tuaj për hollësi të përmirësuara, zhurmë të pakësuar dhe skaje të mprehtë. Gëzoni imazhe të qarta dhe preçize me cilësinë e imazhit të nivelit 8K
 • Tingull i përmirësuar
  Motorri inteligjent pas Samsung QLED 8K Q950R analizon automatikisht çdo skenë, duke ju dhënë tingullin më të mirë për t’iu përshtatur atij. Pavarësisht nëse është një dialog i rëndësishëm në filmin tuaj të preferuar ose loja më e madhe e vitit, do të merrni tingullin më të përmirësuar të mundshëm. Sikur të jeni atje.

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë