Televizor QLED Samsung 65" 8K QE65Q700TATXXH

359.900 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Televizor QLED Samsung 65" 8K QE65Q700TATXXH
B2TVQ65SA8KQE65Q700TATXXH
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
QE65Q700TATXXH
Madhesia Ekranit:
65"
Tipi i Panelit:
QLED
Ekrani:
I Sheshte
Frekuenca:
3700 PQI
Rezolucioni:
8K (7680 x 4320)
Formati:
16:9
Kontrasti:
Ultimate 8K UHD Dimming Pro, Quantium HDR, HDR 1000
TV Turner:
DVB-T2CS2 x 2
Sistem Audio:
60 W
Smart TV:
JO
Android TV:
PO
Sistem Operativ:
Tizen
Wireless:
PO
Bluetooth TV:
PO
USB 2.0:
2
HDMI:
4
Garancia:
24 Muaj

Televizor Samsung 65" 8K QE65Q700TATXXH


  • Rezolucion real 8K - Hyni në një borë të re rezolucioni që sjell një dimension të ri realiteti në dhomën tuaj të ndenjes në ekrane të mëdha. Ndieni fuqinë e çdo kornize me 33 milionë piksel në qartësi optimale me rezolucion katër herë sa rezolucioni i 4K.
  • Quantum Processor 8K - Procesori inteligjent i fuqishëm i Samsung krijon përvojën më të mirë të shikimit me 8K AI upscaling të shkëlqyer dhe Adaptive Picture. Ajo sigurohet gjithmonë që të ndieni fuqinë e plotë të 8K.
  • 8K AI Upscaling- Inteligjenca e fuqishme e Quantum Processor 8K rrit definicionin lloje të ndryshme përmbajtjeje dhe rezolucione në 8K përmes mësimit mekanik. AI Upscaling krijon tekstura të pandërprera, anë realiste, dhe redukton zhurmën piksel për piksel , në mënyrë që gjithçka që të shikoni është realitet.
  • Adaptive Picture - Përshtateni në mënyrë aktive me ambientin e shikimit duke rregulluar automatikisht ndriçimin. Shikoni një figurë të përkryer, pavarësisht orës së ditës apo përmbajtjes që po shikoni
  • Object Tracking Sound+ (OTS+) - Shijoni një përvojë realiste tingulli kinematik që gjurmon lëvizjen në çdo skenë. Altoparlantët e dedikuar up-firing dhe side-firing krijojnë tingull tërheqës që ju vendos në mes të aksionit.
  • Q-Symphony - Me dy altoparlantët e sipërm të QLED, altoparlantët e përparmë/anësorë dhe up-firing të soundbar-it krijojnë përvojën ideale të tingullit rrethues. Ajo ju mundëson të zhyteni plotësisht në përmbajtje, në një mënyrë që nuk e keni përjetuar asnjëherë më parë.
  • Color Volume 100% me Quantum Dot - Teknologjia Quantum Dot ofron figurën më të pastër që kemi pasur ndonjëherë. Me Color Volume 100%, Quantum Dot merr dritën dhe e kthen në ngjyra mahnitëse që qëndrojnë reale në çdo nivel ndriçimi.
  • Madhësia e setit me mbajtësen (GJxLxTh)1447.5 x 904.7 x 289.7 mm
  • Madhësia e setit pa mbajtësen (GJxLxTh)1447.5 x 830.7 x 34.6 mm

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit