-33%

Televizor QLED Samsung 55" 4K QE55Q8FNATXXH

199.900 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 299.900 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Televizor QLED Samsung 55" 4K QE55Q8FNATXXH
Nuk ka Gjendje
Marka:
Samsung
Modeli:
QE55Q8FNATXXH
Madhesia Ekranit:
55"
Tipi i Panelit:
QLED
Frekuenca:
3200 PQI
Rezolucioni:
Ultra HD 4K (3840x2160)
Kontrasti:
Q Contrast,HDR1500
TV Turner:
DVB:T/T2/C/S/S2
Sistem Audio:
60 W
Smart TV:
PO
Sistem Operativ:
Tizen
Wireless:
PO
Bluetooth TV:
PO
USB 2.0:
3
USB 3.0:
JO
HDMI:
4
Component&Composite:
PO
Garancia:
24 Muaj
  • Pesë fjalë, më shumë se një miliard ngjyra. Shikoni programet dhe filmat tuaj të preferuar me ngjyrat më reale, të sakta dhe të gjalla që ekzistojnë. Shikoni të gjitha detajet e qarta të ngjyrave të çdo skene, njësoj si të ishit pjesë reale e saj.
  • Q8F ju jep 100% volum të ngjyrave, që do të thotë se maksimizon gamën e ngjyrave të sakta, të pasura dhe të detajuara që mund të shikoni në TV.
  • Gama më e gjerë e ndriçimit dhe kontrastit të Q HDR 1500, fuqizuar nga HDR10+, ju lejon të shikoni përmes syve të regjisorit. Shikoni detajet që nuk mund t’i shikonit më parë në skenat më të ndriçuara dhe ato të errëta.
  • Të prodhuara për të rezistuar, pikat Quantum të QLED TV janë jo-organike. Kjo do të thotë se ekrani nuk do të digjet me kalimin e kohës dhe ngjyrat e detajet që shikoni sot do të qëndrojnë njësoj edhe pasi të kalojë shumë kohë.
  • Cilësia spektakolare e figurës së QLED TV fuqizohet nga Q Engine i pakrahasueshëm. Ai analizon në çast çdo skenë që ju shikoni për t’ju dhënë ngjyra, kontrast dhe detaje të shkëlqyera

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit