Televizor QLED Samsung 55" 4K QE55Q85RATXXH

282.900 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Televizor QLED Samsung 55" 4K QE55Q85RATXXH
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
QE55Q85RATXXH
Madhesia Ekranit:
55"
Tipi i Panelit:
QLED
Ekrani:
I Sheshte
Frekuenca:
3800 PQI
Rezolucioni:
Ultra HD 4K (3840x2160)
Formati:
16:9
Kontrasti:
HDR 10+, HDR 1500, UHD Dimming
TV Turner:
DVB:T/T2/C/S/S2
Sistem Audio:
40 W
Smart TV:
PO
Android TV:
JO
Sistem Operativ:
Tizen
Wireless:
PO
Bluetooth TV:
PO
USB 2.0:
3
USB 3.0:
JO
Ethernet:
PO
HDMI:
4
Component&Composite:
JO
Garancia:
24 Muaj
Me blerjen e modeleve QLED të 2019 ju përfitoni kuponë për 80 litra karburant falas në pikat e Kastratit. Një epokë e re në perfeksionin e figurës fillon me QLED 8K dhe 4K. Shijoni ngjyrat e vërteta të jetës dhe përfitoni dhuratë! E vlefshme nga 05/06/2019 deri 31/07/201
 • Direct Full Array 8X
  Përjetoni skenën e vërtetë. Rrjeta Direct Full Array 8X e televizorit QLED komandon deri në imtësi prapandriçimin për të krijuar kontraste ideale dhe dritë optimale. Mbahuni fort përpara thellësisë së zgjeruar dhe shikojini objektet si kurrë më parë.
 • Quantum HDR 12X
  Krijon kontraste më të thella dhe amplifikon ndriçimin, duke jua shfaqur yjet ashtu siç janë në të vërtetë. Erdhi koha ta ndriçoni dhomën e ndenjes.
 • Skena të bukura sa herë që uleni
  Tani nuk keni pse të uleni pikërisht përpara televizorit. Këndi ultra i shikimit i modelit QLED e përhap dritën njëtrajtshëm dhe pakëson shpërhapjen e pakontrolluar të dritës, për një përvojë fantastike shikimi nga kënde të ndryshme. Kthejeni çdo karrike ku uleni në vendin më të mirë.
 • Procesori Quantum 4K
  Përjetoni procesorin Quantum 4K të QLED i cili përdor algoritmin e tij të posatçëm të përmirësimit për të sjellë figurë më pastër ndërsa përshtat ndriçimin e ekranit dhe zërin për të përkuar me ambientin përreth dhe me skenën që shfaqet në ekran. Procesori i fuqishëm i QLED sjell rezolucion të përmirësuar dhe një përdorim fantastik.
 • Fuqia e minimalizmit
  'Një Lidhje e Padukshme' e Samsung pakëson rrëmujën dhe përdor një kabllo të vetme për t’a lidhur televizorin me burime të ndryshme, duke përfshirë këtu edhe kabllin e energjisë. Rezultati është një sipërfaqe e njësuar që fsheh kabllot e televizorit dhe që integrohet më së miri me ambientin e shtëpisë suaj. Përjetoni fuqinë e minimalizmit.

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit