Televizor QLED Samsung 55" 4K QE55Q80RATXXH

199.900 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Televizor QLED Samsung 55" 4K QE55Q80RATXXH
B2TVQ55SA4KQE55Q80RATXXH
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
QE55Q80RATXXH
Madhesia Ekranit:
55"
Tipi i Panelit:
QLED
Ekrani:
I Sheshte
Frekuenca:
3700 PQI
Rezolucioni:
Ultra HD 4K (3840x2160)
Formati:
16:9
Kontrasti:
Direct HDR 10+, Quantum HDR 1500
TV Turner:
DVB:T/T2/C/S/S2
Sistem Audio:
40 W
Smart TV:
PO
Android TV:
JO
Sistem Operativ:
Tizen
Wireless:
PO
Bluetooth TV:
PO
USB 2.0:
2
Ethernet:
PO
HDMI:
4
Component&Composite:
JO
Garancia:
24 Muaj

 • Tani nuk keni pse të uleni pikërisht përpara televizorit. Këndi ultra i shikimit i modelit QLED e përhap dritën njëtrajtshëm dhe pakëson shpërhapjen e pakontrolluar të dritës, për një përvojë fantastike shikimi nga kënde të ndryshme. Kthejeni çdo karrike ku uleni në vendin më të mirë.
 • 100% volum ngjyrash përmes pikave kuantike
  Ngjyrat aq reale sa duhet të jenë. Me teknologjinë unike të pikave kuantike nga Samsung, QLED e ngre volumin e ngjyrave në 100%, duke ju dhënë ngjyra reale në skena të errëta dhe të shndritshme.
 • Direct Full Array 6X
  I gjithë thelbi qëndron te komandimi i prapandriçimit. Rrjeta Direct Full Array 6X e televizorit QLED e shfaq çdo skenë në detaje të përpikta, duke ofruar thellësi më të madhe në errësirë.
 • Quantum HDR 12X
  Quantum HDR 12X krijon kontraste më të thella dhe amplifikon ndriçimin, duke jua shfaqur yjet ashtu siç janë në të vërtetë. Erdhi koha ta ndriçoni dhomën e ndenjes.
 • Procesori Quantum 4K
  Përjetoni procesorin Quantum 4K të QLED i cili përdor algoritmin e tij të posatçëm të përmirësimit për të sjellë figurë më pastër ndërsa përshtat ndriçimin e ekranit dhe zërin për të përkuar me ambientin përreth dhe me skenën që shfaqet në ekran. Procesori i fuqishëm i QLED sjell rezolucion të përmirësuar dhe një përdorim fantastik.

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë

Produktet e Fundit