Televizor QLED Samsung 55" 4K QE55Q70RATXXH

217.900 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Televizor QLED Samsung 55" 4K QE55Q70RATXXH
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
QE55Q70RATXXH
Madhesia Ekranit:
55"
Tipi i Panelit:
QLED
Ekrani:
I Sheshte
Rezolucioni:
Ultra HD 4K (3840x2160)
Formati:
16:9
Kontrasti:
Direct Full Array 4K, HDR 10+, HDR 1000
TV Turner:
DVB:T/T2/C/S/S2
Sistem Audio:
40 W
Smart TV:
PO
Android TV:
JO
Sistem Operativ:
Tizen
Wireless:
PO
Bluetooth TV:
PO
USB 2.0:
2
USB 3.0:
JO
Ethernet:
PO
HDMI:
4
Component&Composite:
JO
Garancia:
24 Muaj
Me blerjen e modeleve QLED të 2019 ju përfitoni kuponë për 80 litra karburant falas në pikat e Kastratit. Një epokë e re në perfeksionin e figurës fillon me QLED 8K dhe 4K. Shijoni ngjyrat e vërteta të jetës dhe përfitoni dhuratë! E vlefshme nga 05/06/2019 deri 31/07/201
 • Direct Full Array 4X
  Përjetoni kontrastin e fortë me çdo detaj të zbuluar përmes ndriçimit nga pas me Direct Full Array..
 • Quantum HDR 8X
  Quantum HDR 8X ju shfaq më shumë nga natyra sesa mund ta imagjinoni ndonjëherë. Krenohet me një sferë të zgjeruar të shkëlqimit që e bën diellin të shkëlqejë më shumë dhe retë e shiut të duken më të errëta. Zbuloni një botë krejtësisht të re.
 • Procesori Quantum 4K
  Përjetoni procesorin Quantum 4K të QLED i cili përdor algoritmin e tij të posatçëm të përmirësimit për të sjellë figurë më pastër ndërsa përshtat ndriçimin e ekranit dhe zërin për të përkuar me ambientin përreth dhe me skenën që shfaqet në ekran. Procesori i fuqishëm i QLED sjell rezolucion të përmirësuar dhe një përdorim fantastik.
 • Modaliteti inteligjent
  Kushtet në dhomën tuaj mund të ndryshojnë dhe televizori juaj duhet të përshtatet ndaj tyre. Modaliteti inteligjent i QLED e rregullon ndriçimin dhe volumin në përputhje me këtë. Madje mund dhe të rregullojë zërin për të përkuar me përmbajtjen e televizorit, si p.sh. të qartësojë të folurin në emisionet e lajmeve dhe të theksojë vokalin e këngëtarit mbi koncertin në sfond.

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit