Televizor QLED Samsung 55" 4K QE55Q65RATXXH

159.900 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Televizor QLED Samsung 55" 4K QE55Q65RATXXH
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
QE55Q65RATXXH
Madhesia Ekranit:
55"
Tipi i Panelit:
QLED
Ekrani:
I Sheshte
Frekuenca:
3100 PQI
Rezolucioni:
Ultra HD 4K (3840x2160)
Formati:
16:9
Kontrasti:
Q Contrast, Quantum HDR, HDR10+ Tv
TV Turner:
T/T2/C/S/S2 x 2
Sistem Audio:
20 W
Smart TV:
PO
Android TV:
JO
Sistem Operativ:
Tizen
Wireless:
PO
Bluetooth TV:
JO
USB 2.0:
2
Ethernet:
PO
HDMI:
3
Component&Composite:
PO
Garancia:
24 Muaj

Me blerjen e modeleve QLED të 2019 ju përfitoni kuponë për 80 litra karburant falas në pikat e Kastratit. Një epokë e re në perfeksionin e figurës fillon me QLED 8K dhe 4K. Shijoni ngjyrat e vërteta të jetës dhe përfitoni dhuratë!

E vlefshme nga 05/06/2019 deri 31/08/2019
 • Vëllimi i Ngjyrës 100%
  Një miliard nuanca të ngjyrës të krijuara nga teknologjia e pikave kuantike e bëjnë gjithçka të shndritshme.
 • Procesori Quantum 4K
  Përjetoni procesorin Quantum 4K të QLED. Ai përdor algoritmin e tij të posatçëm të përmirësimit për të sjellë figurë më pastër ndërsa përshtat ndriçimin e ekranit dhe zërin për të përkuar me ambientin përreth dhe me skenën që shfaqet në ekran. Procesori i fuqishëm i QLED sjell rezolucion të përmirësuar dhe një përdorim fantastik.
 • Modaliteti i ambientit
  Jepini lamtumirën atij ekrani të mërzitshëm të zi duke e shndërruar në një kanavacë kuptimplotë sipas stilit të jetesës suaj.
  Përmirësimi me inteligjencë artificiale bën gjithë dallimin. QLED përdor mësim kompjuterik mbi bazën e inteligjencës artificiale për të pakësuar zhurmën e figurës, për të rikthyer detajet e humbura dhe madje edhe për qartësimin e kontureve të objekteve dhe të tekstit. Tani mund t’i shihni përmbajtjet në rezolucion pothuajse 4K.
 • Udhëzuesi Universal
  Kërkimi juaj për përmbajtje sapo përfundoi. Gjeni të gjithë përmbajtjen tuaj të preferuar të përzgjedhur në të njëjtin vend posaçërisht për ju.

Klientët gjithashtu blenë

Produktet e Fundit