Televizor QLED Samsung 49" 4K QE49Q65RATXXH

119.900 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 139.900 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Televizor QLED Samsung 49" 4K QE49Q65RATXXH
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
QE49Q65RATXXH
Madhesia Ekranit:
49"
Tipi i Panelit:
QLED
Ekrani:
I Sheshte
Frekuenca:
2500 PQI
Rezolucioni:
Ultra HD 4K (3840x2160)
Formati:
16:9
Kontrasti:
:Q Contrast, Quantum HDR, HDR10+ Tv
TV Turner:
DVB- T2 / S2 / C
Sistem Audio:
20 W
Smart TV:
PO
Android TV:
JO
Sistem Operativ:
Tizen
Wireless:
PO
Bluetooth TV:
PO
USB 2.0:
2
Ethernet:
PO
HDMI:
3
Component&Composite:
PO
Garancia:
24 Muaj

Me blerjen e modeleve QLED të 2019 ju përfitoni kuponë për 80 litra karburant falas në pikat e Kastratit. Një epokë e re në perfeksionin e figurës fillon me QLED 8K dhe 4K. Shijoni ngjyrat e vërteta të jetës dhe përfitoni dhuratë!

E vlefshme nga 05/06/2019 deri 31/08/2019
 • Vëllimi i Ngjyrës 100%
  Një miliard nuanca të ngjyrës të krijuara nga teknologjia e pikave kuantike e bëjnë gjithçka të shndritshme.
 • Procesori Quantum 4K
  Përjetoni procesorin Quantum 4K të QLED. Ai përdor algoritmin e tij të posatçëm të përmirësimit për të sjellë figurë më pastër ndërsa përshtat ndriçimin e ekranit dhe zërin për të përkuar me ambientin përreth dhe me skenën që shfaqet në ekran. Procesori i fuqishëm i QLED sjell rezolucion të përmirësuar dhe një përdorim fantastik.
 • Modaliteti i ambientit
  Jepini lamtumirën atij ekrani të mërzitshëm të zi duke e shndërruar në një kanavacë kuptimplotë sipas stilit të jetesës suaj.
  Përmirësimi me inteligjencë artificiale bën gjithë dallimin. QLED përdor mësim kompjuterik mbi bazën e inteligjencës artificiale për të pakësuar zhurmën e figurës, për të rikthyer detajet e humbura dhe madje edhe për qartësimin e kontureve të objekteve dhe të tekstit. Tani mund t’i shihni përmbajtjet në rezolucion pothuajse 4K.
 • Udhëzuesi Universal
  Kërkimi juaj për përmbajtje sapo përfundoi. Gjeni të gjithë përmbajtjen tuaj të preferuar të përzgjedhur në të njëjtin vend posaçërisht për ju.

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit