-11%

Televizor QLED Samsung 49" 4K QE49Q60RATXXH

109.900 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 122.900 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Televizor QLED Samsung 49" 4K QE49Q60RATXXH
B2TVQ49SA4KQE49Q60RATXXH
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
QE49Q60RATXXH
Madhesia Ekranit:
49"
Tipi i Panelit:
QLED
Ekrani:
I Sheshte
Frekuenca:
2400 PQI
Rezolucioni:
Ultra HD 4K (3840x2160)
Formati:
16:9
Kontrasti:
Mega Contrast, Quantum HDR, HDR10+
TV Turner:
DVB- T2 / S2 / C
Sistem Audio:
20 W
Smart TV:
PO
Android TV:
JO
Sistem Operativ:
Tizen
Wireless:
PO
Bluetooth TV:
PO
USB 2.0:
2
Ethernet:
PO
HDMI:
4
Component&Composite:
JO
Garancia:
24 Muaj
  • QLED nis nga realiteti
    100% volum ngjyrash përmes pikave kuantike. Ngjyrat aq reale sa duhet të jenë. Me teknologjinë unike të pikave kuantike nga Samsung, QLED e ngre volumin e ngjyrave në 100%, duke ju dhënë ngjyra reale në skena të errëta dhe të shndritshme.
  • Quantum HDR 4X
    Shikojini objektet në errësirë dhe dalloni nuancat e ngjyrave deri në detaj. Quantum HDR 4X i analizon skenat kuadër për kuadër dhe e përshtat dritën për të shprehur ndriçimin unik të çdo momenti.
  • Procesori Quantum 4K
    Përjetoni procesorin Quantum 4K të QLED. Ai përdor algoritmin e tij të posatçëm të përmirësimit për të sjellë figurë më pastër ndërsa përshtat ndriçimin e ekranit dhe zërin për të përkuar me ambientin përreth dhe me skenën që shfaqet në ekran. Procesori i fuqishëm i QLED sjell rezolucion të përmirësuar dhe një përdorim fantastik.
  • Përmirësimi me inteligjencë artificiale bën gjithë dallimin. QLED përdor mësim kompjuterik mbi bazën e inteligjencës artificiale për të pakësuar zhurmën e figurës, për të rikthyer detajet e humbura dhe madje edhe për qartësimin e kontureve të objekteve dhe të tekstit. Tani mund t’i shihni përmbajtjet në rezolucion pothuajse 4K.

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë