Televizor QLED Samsung 43" 4K QE43LS01TAUXXH

149.900 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Televizor QLED Samsung 43" 4K QE43LS01TAUXXH
B2TVQ43SA4KQE43LS01TAUXXH
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
QE43LS01TAUXXH
Madhesia Ekranit:
43"
Tipi i Panelit:
QLED
Ekrani:
I Sheshte
Frekuenca:
2800 PQI
Rezolucioni:
Ultra HD 4K (3840x2160)
Formati:
16:9
Kontrasti:
Supreme UHD Dimming, Quantium HDR, HDR 10+
TV Turner:
DVB-T2CS2
Sistem Audio:
40 W
Smart TV:
JO
Android TV:
PO
Sistem Operativ:
Tizen
Wireless:
PO
Bluetooth TV:
PO
USB 2.0:
2
Ethernet:
JO
HDMI:
4
Garancia:
24 Muaj
Televizor Samsung 43" 4K QE43LS01TAUXXH
  • 360 All Round Design - Shijoni pamjen e televizorit tuaj nga të gjitha këndet, dhe nuk nënkuptojmë vetëm ekranin. The Serif duket i bukur nga përpara deri prapa, nga ana në anë, dhe mund të zbukurojë kudo që ta vendosni. Lëreni The Serif të simfonizojë me elegancë hapësirën tuaj.
  • Mbajtëse e shkëputshme për dysheme - Vendoseni The Serif kudo në dhomë. Ai vjen me një mbajtëse metalike elegante që gërshetohet në mënyrë të përkryer me kornizën e vet elegante. Ajo duket e mirë edhe në hapësira të vogla, dhe opsioni për të hequr këmbët e bën atë më të gjithanshme. Lëvizeni rrotull si të doni.
  • NFC në TV - Kur ju duhet muzikë, thjesht lidheni dhe shijoni pamjen.
  • Color Volume 100% dhe HDR 10+ - Teknologjia Quantum Dot e Samsung përdor pika kuantike me nano-madhësi për të prodhuar volum ngjyrash 100%, prandaj edhe nëse skena është shumë e ndritshme apo e errët, tani do të shikoni vetëm pamje vizuale realiste. Dhe HDR10+ analizon çdo skenë kuadër pas kuadri për të rregulluar ndriçimin në çdo moment specifik.
  • Dizajni në formë I-je - I-ja e madhe paraqet një pamje të dukshme që kap syrin e të gjithëve që e shikojnë. Dizajni ikonë në formë I-je, i paketuar në një kornizë të hollë e kthen The Serif në një pajisje të veçantë në një mënyrë ndryshe nga çdo televizor tjetër. Merr I-në për t'u dalluar nga të tjerët

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit