Televizor Led Vivax 32" 32S61T2S2SM

28.900 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Televizor Led Vivax 32" 32S61T2S2SM
Ask a question
B2TVL32VI32S61T2S2SM
Nuk ka Gjendje
Marka:
Vivax
Modeli:
32S61T2S2SM
Madhesia Ekranit:
32"
Tipi i Panelit:
LED
Ekrani:
I Sheshte
Rezolucioni:
HD (1366x768)
Formati:
16:9
TV Turner:
DVB-T2/C/S2
Sistem Audio:
16 W
Smart TV:
PO
Android TV:
JO
Sistem Operativ:
Android™ 9.0 (P)
Wireless:
PO
Bluetooth TV:
JO
USB 2.0:
2
Ethernet:
PO
HDMI:
3
Garancia:
24 Muaj
Televizor Vivax 32"
  • Smart TV me sistem Android 9.0.
  • 8gb memorie dhe 1gb ram
  • Procesor: Quad Core

Produkte të Ngjashme