-12%

Televizor LED Samsung 50" 4K UE50TU8512UXXH

87.900 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 99.900 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Televizor LED Samsung 50" 4K UE50TU8512UXXH
B2TVL50SA4KUE50TU8512UXXH
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
UE50TU8512UXXH
Madhesia Ekranit:
50"
Tipi i Panelit:
LED
Ekrani:
I Sheshte
Frekuenca:
2800 PQI
Rezolucioni:
Ultra HD 4K (3840x2160)
Formati:
16:9
Kontrasti:
DVB: T2/C/S2
TV Turner:
DVB: T2/C/S2
Sistem Audio:
20 W
Smart TV:
PO
Android TV:
JO
Sistem Operativ:
Tizen
Wireless:
PO
Bluetooth TV:
PO
USB 2.0:
2
Ethernet:
PO
HDMI:
3
Component&Composite:
JO
Garancia:
24 Muaj
  • Dynamic Crystal Display - Zhytuni brenda në figurë me një gamë të gjerë ngjyrash. Dynamic Crystal Display ofron variacione si në jetë reale në mënyrë që ta shikoni më qartë.
  • Dual LED - Teknologjia Dual LED e sfondit përshtat tonin e ngjyrave për t'iu përshtatur gjendjes emocionale të përmbajtjes suaj, në mënyrë që ta shikoni ashtu siç është bërë për t'u parë.
  • Crystal Processor 4K - Cilësi figure që ju lëviz, e mundësuar nga çipi i vetëm që orekestron ngjyrën, optimizon raportin e lartë të kontrastit, dhe përdor HDR.
  • 4K UHD TV shkon përtej FHD së rregullt me 4x më shumë piksel, duke u ofruar syve tuaj imazhet e qarta dhe të mprehta që meritojnë. Shikojeni si të ishit vërtet në skenë.
  • High-Dynamic Range rrit nivelin e shprehjes së televizorit, në mënyrë që të mund të shikoni një spektër të pafund ngjyrash dhe detajesh vizuale, edhe në skena të errëta.
  • Samsung TV punon pa ndërprerje me Amazon Alexa, Google Assistant dhe AirPlay 2.

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit