Televizor LED Samsung 50" 4K UE50TU7022KXXH

66.900 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Televizor LED Samsung 50" 4K UE50TU7022KXXH
Ask a question
B2TVL50SA4KUE50TU7022KXXH
Nuk ka Gjendje
Marka:
Samsung
Modeli:
UE50TU7022KXXH
Madhesia Ekranit:
50"
Tipi i Panelit:
LED
Ekrani:
I Sheshte
Frekuenca:
2000 PQI
Rezolucioni:
Ultra HD 4K (3840x2160)
Formati:
16:9
Kontrasti:
Mega Kontrast, UHD Dimming, HDR 10+, Pure Color
TV Turner:
DVB: T2/C
Sistem Audio:
20 W
Smart TV:
PO
Android TV:
JO
Sistem Operativ:
Tizen
Wireless:
PO
Bluetooth TV:
PO
USB 2.0:
1
Ethernet:
PO
HDMI:
2
Component&Composite:
JO
Garancia:
24 Muaj
Televizor Samsung 50" 4K UE50TU7022KXXH
  • Crystal Display- Zhytuni brenda në figurë me një gamë të gjerë ngjyrash. Crystal Display siguron shprehje të optimizuar ngjyrash në mënyrë që ta shikoni më qartë.
  • Crystal Processor 4K - Cilësi figure që ju lëviz, e mundësuar nga çipi i vetëm që orekestron ngjyrën, optimizon raportin e lartë të kontrastit, dhe përdor HDR.
  • Një dizajn modern dhe elegant që ju tërheq për të parë figurën më të pastër. Krijuar me një stil minimalist nga çdo kënd dhe pa korniza që vendos standarde të reja. Do të shikoni vetëm përvojën tonë më të bukur kinematike që keni pasur ndonjëherë.
  • 4K UHD TV shkon përtej FHD së rregullt me 4x më shumë piksel, duke u ofruar syve tuaj imazhet e qarta dhe të mprehta që meritojnë. Shikojeni si të ishit vërtet në skenë.
  • High-Dynamic Range rrit nivelin e shprehjes së televizorit, në mënyrë që të mund të shikoni një spektër të pafund ngjyrash dhe detajesh vizuale, edhe në skena të errëta.
  • Bëjeni jetën më të lidhur. Samsung TV punon pa ndërprerje me Amazon Alexa, Google Assistant dhe AirPlay 2.
  • Madhësia e setit me mbajtësen (GJxLxTh)1115.8 x 718.6 x 250.2 mm
  • Madhësia e setit pa mbajtësen (GJxLxTh)1115.8 x 643.7 x 59.5 mm

Produkte të Ngjashme