-21%

Televizor LED Samsung 49" 4K UE49RU8002UXXH

94.900 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 119.900 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Televizor LED Samsung 49" 4K UE49RU8002UXXH
B2TVL49SA4KUE49RU8002UXXH
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
UE49RU8002UXXH
Madhesia Ekranit:
49"
Tipi i Panelit:
LED
Ekrani:
I Sheshte
Frekuenca:
1900 PQI
Rezolucioni:
Ultra HD 4K (3840x2160)
Formati:
16:9
Kontrasti:
HDR 10+, Mega Contrast, Dynamic Crystal Color, UHD Dimming Tv
TV Turner:
DVB:T/T2/C/S/S2
Sistem Audio:
20 W
Smart TV:
PO
Sistem Operativ:
Tizen
Wireless:
PO
Bluetooth TV:
PO
USB 2.0:
2
Ethernet:
PO
HDMI:
4
Component&Composite:
PO
Garancia:
24 Muaj
 • Ngjyrë dinamike kristali, shiheni realisht. Përfshihuni në imazhin me një miliard nuanca të ngjyrave. Ngjyra dinamike kristali jep variacione të gjalla, kështu që mund të shihni çdo finesë.
 • Procesori UHD, cilësi e fuqishme e imazhit Cilësi e imazhit që t’ju emocionojë, e mundësuar nga një çip i vetëm që orkestron ngjyrën, optimizon raportin e kontrastit të lartë dhe kontrollon HDR.
 • Airplay 2
  TV UHD Samsung tani punon për herë të parë me Apple. Me AirPlay 2 të integruar, mund të transmetoni apo të ndani përmbajtje nga pajisjet e Apple në ekranin e madh. Luani video, muzikë, fotografi dhe më shumë pa u lodhur nga iPhone, iPad dhe Mac juaj në TV UHD Samsung.
 • Google Assistant
  TV i ri UHD Samsung UHD punon me Google Assistant për t’jua bërë jetën më të lehtë. Ndërron kanale, ndryshoni volumin, komandoni luajtjen dhe shumë të tjera thjesht me anë të zërit.
 • Smart Hub & One Remote
  TV UHD Samsung bëhet edhe më i zgjuar me Smart Hub dhe Samsung One Remote. Vendosin të gjithë përmbajtjen që dëshironi tamam në majën e gishtërinjve, nga kutia e kanaleve tek konsola juaj e lojërave, aplikacionet dhe TV i drejtpërdrejtë. Gjithçka që ju nevojitet është një.

Produkte të Ngjashme