Televizor LED Samsung 43" 4K UE43RU7172UXXH

59.900 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Televizor LED Samsung 43" 4K UE43RU7172UXXH
Ask a question
B2TVL43SA4KUE43RU7172UXXH
Nuk ka Gjendje
Marka:
Samsung
Modeli:
UE43RU7172UXXH
Madhesia Ekranit:
43"
Tipi i Panelit:
LED
Ekrani:
I Sheshte
Frekuenca:
1400 PQI
Rezolucioni:
Ultra HD 4K (3840x2160)
Formati:
16:9
Kontrasti:
Micro Dimming, Mega Contrast, HDR 10+
TV Turner:
DVB- T2 / S2 / C
Sistem Audio:
20 W
Smart TV:
PO
Android TV:
JO
Sistem Operativ:
Tizen
Wireless:
PO
Bluetooth TV:
PO
USB 2.0:
2
Ethernet:
PO
HDMI:
3
Component&Composite:
PO
Garancia:
24 Muaj
  • PurColor Shikoni përmbajtjen tuaj të preferuar me ngjyra natyrale që i japin detajet të mprehta si gjëja e vërtetë. Merrni një përvojë më të gjallë shikimi plot ngjyra.
  • Procesori UHD, cilësi e fuqishme e imazhit Cilësi e imazhit që t’ju emocionojë, e mundësuar nga një çip i vetëm që orkestron ngjyrën, optimizon raportin e kontrastit të lartë dhe kontrollon HDR.
  • Rezolucioni i vërtetë 4K UHD Gëzojuni imazheve të mprehta, të gjalla me TV 4K UHD që ka 4 herë më shumë pikselë sesa TV FHD. Tani mund të shihni edhe detajet më të vogla në çdo skenë.
  • HDR, shihni më shumë detaje Shikoni përmbajtje HDR me qartësi më të mirë dhe shprehje të detajuar të ngjyrave. Televizori UHD Samsung ju ofron detaje më të përpikta në skenat e shndritshme dhe të errëta
  • Madhësiae setit me mbajtësen (GJxLxTh) 963.9 x 627.8 x 192.5 mm 
  • Madhësia e setit pa mbajtësen (GJxLxTh) 963.9 x 558.9 x 59.6 mm

Produkte të Ngjashme