-27%

Televizor LED Samsung 40" 4K UE40NU7112KXXH

43.900 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 59.900 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Televizor LED Samsung 40" 4K UE40NU7112KXXH
B2TVL40SA4KUE40NU7112KXXH
Nuk ka Gjendje
Marka:
Samsung
Modeli:
UE40NU7112KXXH
Madhesia Ekranit:
40"
Tipi i Panelit:
LED
Ekrani:
I Sheshte
Frekuenca:
1300 PQI
Rezolucioni:
Ultra HD 4K (3840x2160)
Formati:
16:9
Kontrasti:
Mega Contrast
TV Turner:
DVB- T2 / S2 / C
Sistem Audio:
20 W
Smart TV:
PO
Android TV:
JO
Sistem Operativ:
Tizen
Wireless:
PO
Bluetooth TV:
JO
USB 2.0:
2
Ethernet:
PO
HDMI:
3
Component&Composite:
PO
Garancia:
24 Muaj
  • PurColor
    Shikoni përmbajtjen tuaj të preferuar me ngjyra natyrale që i japin detajet të mprehta reale. Merrni një përvojë më të gjallë shikimi plot ngjyra.
  • UHD Dimming
    Gëzojuni ngjyrës, mprehtësisë dhe nivelit të kontrastit të optimizuara për shikimin tuaj. UHD Dimming e Samsung ndan dhe përpunon ekranin në blloqe të vogla kështu që do të shihni detaje më të sakta.
  • HDR, shikoni më shumë detaje
    Shikoni përmbajtje HDR me qartësi më të mirë dhe shprehje të detajuar ngjyrash. Samsung UHD TV ju jep detaje më të sakta në skena të ndriçuara dhe të errëta.

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë