-12%

Televizor LED Samsung 32" UE32T4302AKXXH

29.900 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 33.900 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Televizor LED Samsung 32" UE32T4302AKXXH
B2TVL32SAUE32T4302AKXXH
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
UE32T4302AKXXH
Madhesia Ekranit:
32"
Tipi i Panelit:
LED
Ekrani:
I Sheshte
Frekuenca:
900 PQI
Rezolucioni:
HD (1366x768)
Formati:
16:9
Kontrasti:
Mega Kontrast, Micro Dimming Pro, Pure Color
TV Turner:
DVB: T2/C
Sistem Audio:
10 W
Smart TV:
PO
Android TV:
JO
Sistem Operativ:
Tizen
Wireless:
PO
Bluetooth TV:
JO
USB 2.0:
1
Ethernet:
PO
HDMI:
2
Component&Composite:
PO
Garancia:
24 Muaj
  • High-Dynamic Range rrit nivelin e shprehjes së televizorit, në mënyrë që të mund të shikoni një spektër të pafund ngjyrash dhe detajesh vizuale, edhe në skena të errëta.
  • PurColor e bën shikimin e videove të ndiheni sikur të jeni atje. Ajo i jep mundësinë televizorit që të shprehë një gamë të madhe ngjyrash për performancë optimale figure, dhe një përvojë tërheqëse shikimi.
  • Ultra Clean View ofron ngjyra në cilësi të lartë me më pak distorsion, duke përdorur një algoritëm të përparuar për të analizuar përmbajtje origjinale dhe për të dhënë detaje të përmirësuara.
  • Contrast Enhancer i sjell imazhet e sheshta në jetë duke rregulluar imazhin, duke ofruar cilësi të jashtëzakonshme figure me më shumë thellësi.
  • Remote Access ju lejon të pasqyroni ekranin e kompjuterit tuaj në ekranin e televizorit me valë. Madje mund të trokisni në kompjuterin e zyrës për të aksesuar skedarët ose të punoni në dokumente duke përdorur Microsoft Office 365, gjithçka nga komoditeti i divanit tuaj.

Produkte të Ngjashme