-9%

Televizor LED Philips 50" 4K 50PUS6754/12

59.900 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 65.900 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Televizor LED Philips 50" 4K 50PUS6754/12
B2TVL50PH4K50PUS675412
Ne Stok
+
Marka:
Philips
Modeli:
50PUS6754/12
Madhesia Ekranit:
50"
Tipi i Panelit:
LED
Ekrani:
I Sheshte
Frekuenca:
1200 PPI
Rezolucioni:
Ultra HD 4K (3840x2160)
Formati:
16:9
Kontrasti:
Micro Dimming, Ultra Resolution, Pixel Precise
TV Turner:
DVB:T/T2/C/S/S2
Sistem Audio:
20 W
Smart TV:
PO
Android TV:
JO
Sistem Operativ:
Saphi
Wireless:
PO
Bluetooth TV:
JO
USB 2.0:
2
Ethernet:
PO
HDMI:
3
Component&Composite:
PO
Garancia:
24 Muaj
  • Dolby Vision dhe Dolby Atmos. Shijoje si ne kinema.
    Mbështetja për formatet premium të zërit dhe formatet e videove nga Dolby do të thotë që përmbajtja e HDR-së që do të shikoni do të duket më e vërtetë. Ju do të gëzoni kontrast, shkëlqim te ngjyrave që pasqyrojnë realitetin. Shijojeni zërin me qartësi dhe detaje.
  • Ambilight: 3 Sided
  • Procesor: Quad Core

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë