-21%

Televizor LED Philips 50" 4K 50PUS6554/12

49.900 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 62.900 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Televizor LED Philips 50" 4K 50PUS6554/12
B2TVL50PH4K50PUS655412
Ne Stok
+
Marka:
Philips
Modeli:
50PUS6554/12
Madhesia Ekranit:
50"
Tipi i Panelit:
LED
Ekrani:
I Sheshte
Frekuenca:
1000 PPI
Rezolucioni:
Ultra HD 4K (3840x2160)
Formati:
16:9
Kontrasti:
Pixel Precise Ultra HD Micro Dimming
TV Turner:
DVB:T/T2/C/S/S2
Sistem Audio:
20 W
Smart TV:
PO
Android TV:
JO
Sistem Operativ:
Saphi
Wireless:
PO
Bluetooth TV:
JO
USB 2.0:
2
Ethernet:
PO
HDMI:
3
Component&Composite:
PO
  • Dolby Vision dhe Dolby Atmos. Shijoje si ne kinema.
    Mbështetja për formatet premium të zërit dhe formatet e videove nga Dolby do të thotë që përmbajtja e HDR-së që do të shikoni do të duket më e vërtetë. Ju do të gëzoni kontrast, shkëlqim dhe ngjyra që pasqyrojnë realitetin. Dëgjoni zërin me qartësi dhe detaje.

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit