Soundbar Samsung HW-Q80R/EN

86.900 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Soundbar Samsung HW-Q80R/EN
B2SBSHWQ80REN
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Model:
HW-Q80R/EN
Fuqia:
370 W
Numri Kanaleve:
5.1.2
Karakteristikat e Audios:
Surround Sound Expansion
Perpunimi Audios:
Dolby Digital, Dolby DD+
Bluetooth:
PO
HDMI:
PO
Pult Komandimi:
PO
Garancia:
24 Muaj
  • Rrethohuni nga një mjedis i plotë me audio me Altoparlantin me kanalin 5.1.2, me energji nga altoparlantë që ushtojnë lart dhe anash. Me dëgjimin e tingullit të bazuar tek objekti si Dolby Atmos, DTS: X dhe mund të përjetoni argëtim mahnitës.
  • Altoparlantë me drejtimin e zerit lart - Valë të fuqishme të tingullit që drejtohen në tavan bëjnë që audio juaj të duket sikur po vjen nga sipër. Tingull i mahnitshëm mbi kokë për një përvojë të thellë si në kinema në qendër të hapësirës tuaj.
  • Altoparlantë me drejtimin e zerit anash - Me altoparlantë me ushtimë anash në secilin skaj të Altoparlantit, do të jeni i përfshirë plotësisht në tingull rrethues. Nga skaji në skaj, nga përpara pas, nga të gjitha këndet.
  • Soundbari Samsung analizon sinjalin e tingullin për të dhënë automatikisht tingull të përmirësuar bazuar në secilën skenë. Tingulli përshtatës ju lejon të dëgjoni zëra qartë edhe me volume të ulëta, kështu që edhe bisedat e qeta dëgjohen.
  • Duke kombinuar mjeshtërinë inovative të Samsung në zgjidhje të argëtimit në shtëpi me ekspertizën teknike 65-vjeçare të audios të Harmon Kardon, të dy markat vazhdojnë të shtyjnë kufijtë për të sjellë tingullin më modern në përvojën e argëtimit në shtëpi.
  • Transformoni muzikën tuaj në një tingull më të detajuar dhe më dinamik. Përmirësoni çdo një prej skedarëve tuaj muzikorë deri në 32bit për tingull më të pasur.
  • Me kalimin përmes 4K të integruar, lidhja e burimeve të videos 4K si UBD ose pulti i lojërave tuaja është e thjeshtë. Madje punon me burimet e HDR 10+, duke ju lejuar të gëzoni audio me cilësi të pastër që i përputhet asaj të videos tuaj. Një lidhje HDMI dhe jeni gati.

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë