-15%

Tablet Samsung Galaxy Tab S6 Lite SM-P615N 10.4" LTE Grey SO

52.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 61.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Tablet Samsung Galaxy Tab S6 Lite SM-P615N 10.4" LTE Grey SO
B6TABSAGTS6LTESMP615N104GSO
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Network:
4G-LTE
Model SIM:
Nano SIM
Teknologji Ekrani:
TFT
Madhesi Ekrani:
10.4"
Kamera:
8.0 MP
Kamera Sekondare:
5.0 MP
Procesor:
Exynos 9611 (10nm)
Sistemi Operativ:
Android 10.0; One UI 2
Memorje:
64 GB
RAM:
4 GB
Suporton Karte:
microSD deri ne 1 TB
Sensor:
Matës shpejtësie, Sensor xhiroskopi, Sensor korridori, Sensor RGB drite
Bateri:
7040 mAh
Ngjyra:
Grey
Garancia:
24 Muaj

  • Galaxy Tab S6 Lite është shoqëruesi juaj i preferuar super portabël për mbajtjen e shënimeve. Ai vjen me një ekran të madh 10,4 inç në një trup të hollë dhe të lehtë, One UI 2 me Android, dhe S Pen në kuti dhe gati për t'u përdorur. Qoftë kur vizatoni, mësoni apo luani, ky është tableti i duhur i momentit.
  • Galaxy Tab S6 Lite është i hollë dhe i lehtë falë trupit integral prej metali. Ai futet lehtë në një çantë të vogël për portabilitet të vërtetë dhe stil minimalist. Merreni në Gri Oksford, Blu Angora dhe Rozë Chiffon.
  • S Pen është një paketë me instrumente shkrimi në një. Mbërthimi i tij natyral, vonesa e ulët dhe ndjeshmëria mbresëlënëse e presionit do ta bëjë atë pajisje e zgjedhur për gjithçka nga vizatimet deri te redaktimi i dokumenteve. Dhe nuk do të harroni se ku e lini S Pen falë mbajtëses magnetike të tabletit.
  • Galaxy Tab S6 Lite e lehtëson mësimin vetë në shtëpi. Ndërsa shikoni leksione, përdorni S Pen për të hedhur shpejt idetë dhe për të organizuar mendimet tuaja në Samsung Notes - thjesht duke rregulluar transparencën e dritares. Kështu që ju mund të qëndroni një hap përpara me studimet edhe nga dhoma juaj.
  • Luani garë pas gare në një tablet që fiton. Ngarkoni me shpejtësi, luani lehtë dhe qëndroni të lidhur me shpejtësi të larta LTE dhe Wi-Fi. Me jetëgjatësinë e lartë të baterisë, mos u bëni merak se do t'ju ndërpritet transmetimi. Merrni më shumë hapësirë për të ruajtur përmbajtjen dhe skedarët tuaj me microSD të zgjerueshme.
  •  Shijoni një transmetim të improvizuar privat në park ose shikoni pa ndërprerje në krevat me altoparlantë të dyfishtë në orientim horizontal me tingull të pasur 3D.

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit