Tablet Samsung Galaxy Tab S5e SM-T725N 10.5" LTE Silver SO

64.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Tablet Samsung Galaxy Tab S5e SM-T725N 10.5" LTE Silver SO
B6TABSAGTASMT725NZSASEES
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
SM-T725N
Network:
4G-LTE
Model SIM:
Nano SIM
Teknologji Ekrani:
Super AMOLED
Madhesi Ekrani:
10.5"
Kamera:
13 MP
Kamera Sekondare:
8 MP
Procesor:
Octa-core (2x2.0 GHz 360 Gold & 6x1.7 GHz Kryo 360 Silver)
Sistemi Operativ:
Android 9.0 (Pie)
Memorje:
64 GB
RAM:
4 GB
Suporton Karte:
MicroSD deri 512GB
Sensor:
Matës shpejtësie, Sensor i gjurmës së gishtit, Sensor xhiroskopi, ensor RGB drite
Bateri:
7040 mAh
Ngjyra:
Silver
Garancia:
24 Muaj
  • Përdorimi jepet vetëm për ju. Galaxy Tab S5e paraqet Njohjen e Fytyrës në mënyrë që personi i vetëm që sheh përmbajtjen tuaj personale jeni ju. Për më tepër, skanimi me shenjën e gishtit është i disponueshëm direkt nga çelësi i energjisë, prandaj mund të kapërceni nevojën për të shtypur ato fjalëkalime të gjata kur keni nevojë të hapni pajisjen tuaj me nxitim.
  • Kohët e mira le të vazhdojnë. Galaxy Tab S5e vjen me një karikim të shpejtë të baterisë 7,040mAh (zakonisht)* që zgjat. Kjo do të thotë se mund të gëzoni deri në 14.5 orë të shikimit pa u dashur të shqetësoheni se do t’ju mbarohet energjia.
  • Duke paraqitur një sistem të tingullit me Katër Altoparlantë nga AKG, Galaxy Tab S5e ju lejon të dëgjoni muzikën tuaj të preferuar me tingull të pasur, të gjallë. Dhe me tingullin rrethues tre dimensional të Dolby Atmos do të qëndroni të përfshirë plotësisht tek ajo që është në ekran
  • Merrni më shumë nga përmbajtja që ju pëlqen të shikoni. Galaxy Tab S5e paraqet një ekran të gjallë 10.5 inç sAMOLED që jep riprodhim të mahnitshëm të ngjyrave dhe nivelet optimale të shkëlqimit të ekranit. Tani mund të përfshiheni plotësisht në filmat ose serialet tuaja televizive të preferuara të Netflix.

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë