-16%

Tablet Samsung Galaxy Tab S4 SM-T830N 10.5" Wifi Black SO

65.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 78.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Tablet Samsung Galaxy Tab S4 SM-T830N 10.5" Wifi Black SO
B6TABSAGTASMT830105WFBSO
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
SM-T830N
Network:
JO
Teknologji Ekrani:
Super AMOLED
Madhesi Ekrani:
10.5"
Kamera:
13 MP
Kamera Sekondare:
8 MP
Procesor:
Octa-core (4x2.35 GHz Kryo & 4x1.9 GHz Kryo)
Sistemi Operativ:
Android 8.1 (Oreo)
Memorje:
64 GB
RAM:
4 GB
Suporton Karte:
MicroSD deri 512GB
Sensor:
Iris scanner, Accelerometer, Gyro, Proximity, Compass
Ekstra:
Samsung Dex Speakers tuned by AKG/HARMAN
Bateri:
Non-removable Li-Ion 7300mAh
Ngjyra:
Black
Garancia:
12 Muaj
  • I përshtatur për jetën tuaj të ngarkuar në shtëpi dhe kur udhëtoni, Galaxy Tab S4 është ndihmësi juaj më i mirë për argëtim dhe kryerjen e shumë punëve në të njëjtën kohë.
  • Samsung DeX është i disponueshëm në një tabletë Samsung për herë të parë me Galaxy Tab S4. Merrni produktivitetin e një kompjuteri me lëvizshmërinë e një tablete. Kryeni shumë punë në të njëjtën kohë thjesht përmes një adaptuesi HDMI pa një stacion DeX ose vendosje Dex dhe shtoni një tastierë, maus ose ekran për edhe më shumë efektshmëri.
  • Kur ju vijnë në mendje ide të reja, shkruajini përpara se t’i harroni. Me veçorinë Screen-Off Memo të Galaxy Tab S4, mund të shkruani shpejt shënime edhe kur ekrani është i zi, duke përdorur S Pen me shumë funksione. Maja plastike 0.7 mm e tij lejon shkrim dhe vizatim të saktë dhe të qetë.
  • Galaxy Tab S4 siguron një pjesë të gjërë të shikimit në një pajisje të vogël. Madhësia 10.5” e ekranit u bë e mundur duke minimizuar kornizat dhe pa logo lart ose buton kryesor poshtë. Dhe një ekran i përmirësuar i raportit 16:10 jep një përvojë më përfshirëse të shikimit kur shikoni përmbajtjen tuaj të preferuar.
  • Galaxy Tab S4 ka një kapacitet të baterisë prej 7,300mAh që zgjat deri në 16 orë të shikimit të videos, kështu që shikimi i programeve ose sezoneve tuaja të preferuara tani është i mundshëm. Dhe nëse bateria juaj mbarohet, karikojeni plotësisht në vetëm 200 minuta me karikuesin e shpejtë.

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit